Grupa uczniów - zawód TE i TL od jesieni realizuje Akademię Przedsiębiorczości SGGW – program edukacji ekonomicznej prowadzony w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.Celem Akademii jest przybliżenie uczniom zagadnień związanych z przedsiębiorczością, wskazanie na konieczność rozwijania pomysłów innowacyjnych i aktywności edukacyjnej wśród młodych ludzi.

Uczniowie uczestniczą na WNE SGGW w cyklu wykładów z zakresu: ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości, logistyki, zajęciach z kreowania kariery zawodowej i biorą udział w wykładach e-learningowych umieszczonych na platformie Moodle WNE SGGW. Ponadto w szkole realizującej program Akademii przeprowadzone zostaną wykłady i warsztaty przez pracowników SGGW. Warunkiem ukończenia Akademii jest pozytywny wynik z testu obejmującego wiedzę z przedsiębiorczości.

Na zakończenie Akademii przewidziany jest konkurs z zakresu przedsiębiorczości, gdzie Laureaci Konkursu uzyskują Indeks na Wydziale Nauk Ekonomicznych i będą mogli studiować na jednym z pięciu kierunków realizowanych na Wydziale.

Naszym uczniom życzymy wytrwałości i POWODZENIA!!!

Kalendarz

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
24
25
26
27
28
29
30
 
December 2018
 

Perspektywy 2016

BIP

DBI

Patronat

Współpraca

Twarzoksiążka