Dyrektor:         mgr Sławomir Kulpiński


Wicedyrektor
: mgr Renata Zalewska -Czeszewska

 

 

 

Lp.  Nazwisko i imię
Nauczane przedmioty
1.
mgr Affelska Kamila
 przedmioty logistyczne i ekonomiczne
2. mgr Banaszkowska Agata  j. niemiecki, j.angielski
3. mgr Bartosik Piotr  j. angielski
4. mgr Bona-Schmidt Joanna  j. angielski
5. mgr Bondarczyk Joanna  geografia, przedmioty hotelarskie
6. mgr Fijas Leszek  przedmioty logistyczne
7. mgr Głyżewska-Fijas Dorota  biologia, przedmioty gastronomiczne
8. mgr Grochowska Anna  matematyka, informatyka
9. mgr Gumińska-Bejfus Anna  chemia, przedmioty informatyczne
10. mgr Jóźwiak Michał  przedmioty logistyczne
11. mgr Jutrowski Krzysztof  j. angielski
12. mgr Kałas-Paterek Monika  wychowanie fizyczne
13. mgr Kantak Wojciech  matematyka, informatyka
14. mgr Kiedos Aleksandra  geografia, podstawy przedsiębiorczości
15. mgr Kołodziejek Wojciech  j. angielski
16. mgr Kopeć Ewelina  j. niemiecki
17. mgr Kotlewska Sylwia  psycholog
18. mgr Kulpiński Jonasz  przedmioty informatyczne, informatyka
19. mgr Kulpiński Sławomir  dyrektor,
 przedmioty ekonomiczne
20. mgr Lewandowska Iwona  religia
21. mgr Libera Marek  matematyka, fizyka
22. mgr Łysiak Jadwiga  j. angielski
23. mgr Maćkowski Jacek  wychowanie fizyczne 
24. mgr Mazur Natalia  przedmioty gastronomiczne
25. mgr Michalak Joanna  j. polski, plastyka
26. ks. mgr Musiał Maciej  religia
27. mgr Oczkowska Sandra  przedmioty ekonomiczne
28. mgr Pawłowska-Potoczna Barbara  j. polski, plastyka
29. mgr Pilarczyk Michał  historia, HiT
30. mgr Ruks Ronald  religia
31. mgr Samul-Szustka Sylwia  nauczyciel bibliotekarz
32. mgr Sas Honorata  WOS, wychowawca w internacie
33. mgr Skiba Anna  Plastyka
34. mgr Stasiak Marek  przedmioty informatyczne
35. mgr Struglińska Barbara  pedagog szkolny
36. mgr Strugliński Marek  historia, historia i społeczeństwo, WOS
37. mgr Świeca Emilia  przedmioty ekonomiczne
38. mgr Świerczewska-Łaznowska Sylwia  pedagog specjalny
39. mgr Tomaszewska Ewa   j. niemiecki, przedmioty hotelarskie
40. mgr Tuński Mateusz  wychowanie fizyczne
41. mgr Turzyńska Magdalena  chemia
42. mgr Witkowska Dorota  przedmioty ekonomiczne
43 mgr inż. Wobszal Joanna matematyka
44. mgr Zalewska-Czeszewska Renata

 wicedyrektor,
 przedmioty logistyczne i ekonomiczne

45. mgr Złotucha Andrzej  kierownik szkolenia praktycznego, geografia, biologia

© Jakub   

Kalendarz

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2022
 

Nr konta RR

44 8162 0003 0000 0361 2000 0010

Perspektywy 2021

BIP

DBI

Patronat

Współpraca

Twarzoksiążka